Pielgrzymki parafialne
Start Pielgrzymki parafialne
Pielgrzymki parafialne
PIELGRZYMKA NA GÓRĘ ŚWIĘTEJ ANNY, 13.08.2016 r.
czwartek, 18 sierpnia 2016 08:47

Na Górę Św. Anny – inaczej mówiąc, Górę Zawierzenia lub Górę Ufnej Modlitwy, nasza parafia pielgrzymuje od wielu, wielu lat. To miejsce przyciąga swoją modlitewną aurą. Nie znam nikogo, kto choć raz wziął udział w obchodach kalwaryjskich, a potem nie chciał tam wrócić. I wcale nie można się temu dziwić. Wszyscy kryjemy w swoich sercach tęsknotę i pragnienie Boga – jedni przyznają się do tego otwarcie, inni może nie potrafią tego nazwać. A właśnie tam, na Górze Św. Anny można poczuć Boga we wspólnocie z wielką rzeszą pielgrzymów. Śpiew i modlitwa tysięcy ludzi buduje, daje namacalne poczucie przynależności do Kościoła Chrystusowego, przypomina, że choć różni, jesteśmy dziećmi tego samego Boga.

Więcej…
 
DIECEZJALNA PIELGRZYMKA DO MIĘDZYNARODOWEGO SANKTUARIUM ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ W TRZEBNICY, 23.04.2016 r.
środa, 29 czerwca 2016 22:50

W ostatnią sobotę kwietnia wraz z ks. Proboszczem pielgrzymowaliśmy do patronki Śląska, św. Jadwigi, aby pokłonić się jej i oddać pod opiekę nasze rodziny i parafię. Po ponad dwugodzinnej podróży, podczas której modliliśmy się, śpiewaliśmy na chwałę Bożą i wysłuchaliśmy historii Sanktuarium i życiorysu św. Jadwigi, dotarliśmy do Trzebnicy.

Więcej…
 
sobota, 11 czerwca 2016 22:34

 

 

 

 
Pielgrzymka na Górę Św. Anny - 12.09.2015

Co roku na Górze św. Anny z okazji Święta Podwyższenia Krzyża organizowane są obchody kalwaryjskie. Nasza parafia nigdy nie brała w nich udziału, ponieważ pokrywają się z datą odpustu parafialnego. Inaczej było w tym roku. Ks. Proboszcz postanowił, że przygotowania do odpustu i festynu zakończymy w piątek tak, aby w sobotę skupić się już tylko na modlitwie.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345następnaostatnia»

Strona 1 z 5