Start Aktualności OPŁATKOWE SPOTKANIE CHORYCH I STARSZYCH PARAFIAN, 14.12.2019 r.
OPŁATKOWE SPOTKANIE CHORYCH I STARSZYCH PARAFIAN, 14.12.2019 r.
niedziela, 12 stycznia 2020 21:03

 

W sobotę, 14 grudnia na Mszy św. o godz. 12.00, zgromadzili się chorzy i starsi Parafianie. Spotkanie przy wspólnym stole eucharystycznym było najważniejszym punktem programu, a zarazem wstępem do dalszej części. Kazanie wygłosił ks. Michał, a modlitwę zakończono błogosławieństwem lourdzkim. Ks. Proboszcz, ks. Wikarzy, Panie z Koła Caritas oraz dziecięca grupa teatralna przywitali miłych gości w domu katechetycznym. Po modlitwie nadszedł moment dzielenia się opłatkiem i składania życzeń. Nie zabrakło też wspólnego, radosnego kolędowania i miłych upominków od ks. Proboszcza.

Dzieci z dziecięcej grupy teatralnej chciały podzielić się swoją radością z naszymi starszymi Parafianami i ponownie przedstawiły spektakl o życiu św. Mikołaja, biskupa, bardzo ciepło przyjęty przez obecne osoby. Spotkanie, jak zawsze, zakończono Koronką do Bożego Miłosierdzia.

Dziękujemy Panu Bogu, że kolejny raz mogliśmy się spotkać w wyśmienitych nastrojach i pokoju serca. Dziękujemy Parafialnemu Kołu Caritas za przygotowanie spotkania, członkom dziecięcej grupy teatralnej i ks. Mariuszowi za piękny spektakl, a Kapłanom za posługę sakramentalną. Dziękujemy także wszystkim uczestnikom nie tylko za przybycie, ale przede wszystkim za modlitwy i ofiarę dnia codziennego w intencji całej Parafii. Jesteście naszym wielkim skarbem! Wyrażamy również radość, że mogliśmy zobaczyć osoby, którym zdrowie nie pozwala już codziennie przychodzić na Mszę św. Dobrze widzieć Państwa radosnych! Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa!