Start Aktualności WIZYTA ZESPOŁU „GŁOSY ANIOŁÓW” Z UKRAINY, 22.10.2017 r.
WIZYTA ZESPOŁU „GŁOSY ANIOŁÓW” Z UKRAINY, 22.10.2017 r.
wtorek, 14 listopada 2017 17:12

 

W niedzielę, 22 października, w naszej parafii gościliśmy zespół wokalny „Głosy Aniołów” z Tarnopola. Członkowie zespołu są muzykami tarnopolskiej filharmonii. Pani śpiewająca pięknym sopranem i trzech tenorów dbali o oprawę muzyczną każdej Mszy św., zbliżając nas przez to do nieba. Nasi goście to niezwykle skromni i utalentowani ludzie. Po Eucharystii krótko opowiadali o swojej twórczości i zachęcali do nabycia płyt. Dochodem ze sprzedaży podzielą się z ukraińskimi dziećmi będącymi w potrzebie. Następnie dawali krótki koncert śpiewając kilka utworów. Wierni chętnie zostawali dłużej w kościele, ponieważ zespół śpiewał tak cudownie, że aż chciało się słuchać. Płyty rozeszły się jak świeże bułeczki.

Żegnając się muzycy poprosili o modlitwę o pokój na Ukrainie i zapewnili, że modlą się za Polskę i Polaków. Życzyli nam także wszystkiego dobrego i wiele Bożego błogosławieństwa. Mamy nadzieję, że nie był to ostatni występ „Głosów Aniołów” w naszej parafii. Dziękujemy za to, że dzięki Wam mogliśmy poczuć kawałek nieba tu, na ziemi. Życzymy, aby Pan Bóg błogosławił Wam każdego dnia i abyście kiedyś, po dobrym i długim życiu, mogli śpiewać Mu całą wieczność.