Start Aktualności JASEŁKA, 08.01.2017 r.
JASEŁKA, 08.01.2017 r.
niedziela, 19 lutego 2017 01:38

W niedzielę, 08.01., podczas Mszy św. o godz. 9.00 mieliśmy przyjemność zobaczenia jasełek przygotowanych przez uczniów naszej szkoły pod okiem ks. Joachima. Mali aktorzy byli bardzo zestresowani, ale ich występ był naprawdę godny podziwu. Wszystko poszło jak z płatka. Dzieci i pozostali widzowie byli żywo zainteresowani jasełkami, ponieważ przedstawienie w prosty, przystępny i lekko humorystyczny sposób opowiadało o rzeczach bardzo ważnych. Mogliśmy zobaczyć w jaki sposób szatan próbuje każdego roku przesłonić nam prawdziwy sens Bożego Narodzenia, spłycając je jedynie do zewnętrznej otoczki.

Dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami nie tylko przez naszych Parafian, ale także przez podopiecznych i wychowawców Ośrodka dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Rusinowicach, którym przedstawiły jasełka w jedną z sobót stycznia.

Dziękujemy ks. Joachimowi i dzieciom za przygotowanie przedstawienia.