Ogłoszenia - III Niedziela zwykła - Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan - 22.01.2017
Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia - III Niedziela zwykła - Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan - 22.01.2017

 

Parafia Świętego Krzyża w Miechowicach

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

III NIEDZIELA ZWYKŁA

TYDZIEŃ MODLITW

O JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN

23.01.2017

 

 

 • Przeżywamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Zachęcamy naszych Parafian do modlitwy w tej intencji. W ramach dziękczynienia za wszystkich, którzy przyjęli kolędę i ofiarodawców o godz. 10.30 zostanie odprawiona Eucharystia.
 • Zapraszamy w dniu dzisiejszym na wspólne parafialne kolędowanie o godz. 17.00, w czasie którego wystąpi nasz Chór Parafialny, soliści oraz dzieci i młodzież. W związku z tym nie będzie nieszporów o godz. 15.30.
 • Zakończyły się nasze półkolonie parafialne. Dziękujemy z serca wszystkim tym, dzięki którym mogły się one odbyć: Panu Wiesławowi Wójcikowi, naszej Piekarni Kwapisz oraz Mariankom za opiekę i wspólną zabawę z dziećmi.
 • W związku z wydarzeniami, które dotyczą naszej szkoły zapraszamy do wspólnego odmówienia Koronki do Bożego Miłosierdzia w ramach „Ziarenka Bożego Miłosierdzia” w poniedziałek o godz. 15.00. Spotkamy się przy Szkole Podstawowej 33. Za­praszamy wszystkich, którym dobro tej placówki leży na sercu.
 • Akcja MOC czyli Miłosierdziem Ogarnę Ciebie odbędzie się we wtorek, 24 stycznia. Prosimy wpisywać się na listę w zakrystii.
 • W środę zapraszamy o godz. 17.00 na Godzinki, a o 17.30 na Nowennę, którą ofiarujemy za pomordowanych w 1945 roku mieszkańców Miechowic. Po Nowennie, z okazji kolejnej rocznicy wydarzeń styczniowych w Miechowicach, zapraszamy na Eucharystię, podczas której będziemy modlić się w intencji wszystkich ofiar.
 • W piątki o godz. 15.00 zapraszamy wszystkich Parafian na Godzinę Miłosierdzia.
 • W piątek o godz. 15.30 zapraszamy starszych Parafian na karnawałowe spotkanie Klubu Seniora.
 • W sobotę od 16.00 do 17.00 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu.
 • W sobotę, 4 lutego od 14.00 do 18.00, zapraszamy wszystkie dzieci na parafialną zabawę karnawałową – bal przebierańców. W ramach balu odbędzie się konkurs na najpiękniejsze przebranie, karaoke oraz wiele innych zabaw.
 • W przyszłą niedzielę, 29 stycznia o godz. 17.00, zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu naszej Górniczej Orkiestry Dętej „Bytom”.
 • Przypominamy, że w okresie ferii zimowych zmienił się czas urzędowania Kancelarii Parafialnej. Będzie ona czynna w poniedziałek od 16.00 do 17.30, czwartek od 8.00 do 10.00 i piątek od 16.00 do 17.00.
 • Chęć przystąpienia do wspólnoty Żywego Różańca zgłosiły kolejne osoby. W związku z tym chcemy zawiązać nową Różę Różańcową. Wszystkich chętnych prosimy o wpisanie się na listę w zakrystii. Mogą to być zarówno Panie jak i Panowie – jeśli zajdzie taka potrzeba utworzymy Różę mieszaną.
 • Przy wyjściu z kościoła u ministrantów zakupić możemy nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz Informator Parafialny.